Dancing z Dj Wiką. Wstęp wolny!

28 kwietnia w Klubie 55 odbędzie się  impreza z cyklu „Dancing Międzypokoleniowy”. Zagrają Dj Wika, Wujek Samo Zło i Dj Kotyn. Poprzednio seniorzy bawili się w UFO i Cafe Kulturalna. Dobry humor, luz i energia. Tak było. A jak będzie w najbliższą niedzielę?

„Dancing Międzypokoleniowy” to impreza cykliczna, która już od dwóch lat integruje najstarszych warszawiaków ze współczesną kulturą. Na parkiecie bawią się wszystkie pokolenia. Akcja oswaja seniorów ze współczesną muzyką, a juniorów z muzyką ich dziadków i rodziców. Przewodnikami po tym świecie są rezydentka cyklu 73-letnia DJ Wika i didżeje młodego pokolenia. Dzięki akcji seniorzy odwiedzają lokale, które na co dzień tworzą życie towarzyskie stolicy. Poznają popularne kawiarnie i kluby w których spędzają czas ich dzieci i wnukowie. Organizatorzy udowadniają też młodszym, że można w tych miejscach miło spędzić czas z dziadkami.

Główną atrakcją niedzielnego Dancingu będzie WSZ, czyli Wujek Samo Zło – raper znany ze współpracy z  Kaliber 44 i freestajlowym składem Gib Gibon (m.in. z Tede i Borixonem). Na swoim koncie ma 2 krążki, które wydał wspólnie z CNE: "Te-Rap-Ja" i "Jeszcze Raz". Do tej pory seniorzy bawili się w UFO i Cafe Kulturalnej. Byli też w Mieście Cypel, Cafe Kulturalnej, na Barce oraz w Syrenim Śpiewie. Grali dla nich m.in. Maximilian Skiba, Basia Polanska, Michał Ismikey Torzecki, Bobrowiec oraz raper Pono.

DANCING MIĘDZYPOKOLENIOWY
28 kwietnia (niedziela) godz.16-22
Klub 55
Warszawa, ul. Żurawia 32/34
Wstęp wolny
Dla seniorów organizatorzy zapewniają zniżki na barze.


Organizator: Fundacja Nizio, Dancing

Akcję wspierają:
Stars Impresariat Filmowy, Fundacja Inna Przestrzeń, Fundacja OCALENIE, Stowarzyszenie Barwy Kultury, Q Ruch Sąsiedzki, Mali Bracia Ubogich

Patroni:
Malemen, Vice, Hiro, Zwykłe Życie, Mowianamiescie, Mixtape, Stolica, Miasta w Komie, Superstarsi

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe