DJ Vika baluje na Dancingu Międzypokoleniowym

Już 1 grudnia na swoją kolejną imprezę zaprasza DJ Vika, najpopularniejsza didżejka na emeryturze. Podczas najbliższej odsłony Dancingu Międzypokoleniowego królować będą gorące śródziemnomorskie klimaty. W muzyczną i taneczną podróż wraz z rezydentką cyklu zabiorą gości: Bobrowiec, Kuvau i Stroiński Beat.

Dancing Międzypokoleniowy to cykliczna impreza organizowana od 2011 roku. Powstała z myślą o stworzeniu platformy do spotkań osób w każdym wieku. Bawią się na niej zarówno seniorzy, jak i młodzie ludzie oraz mniejszości narodowe. Najbliższy Dancing zawita do popularnego miejsca na kulinarnej mapie Warszawy – AïOLI Cantine Bar Café Deli. Imprezę pełną śródziemnomorskich rytmów poprowadzi najbardziej znana didżejka na emeryturze – DJ Vika /+70/. Towarzyszyć jej będą Bobrowiec, którego już poznali stali uczestnicy Dancingu, specjalista od rave'u Kuvau i muzyczny rezydent restauracji – Stroiński Beat. Na gości czeka wyjątkowe menu, będą tańce i krewetki.

 


Dancing Międzypokoleniowy jest pretekstem, by nawiązać międzypokoleniowy dialog oraz przełamać bariery międzykulturowe. W najpopularniejszych warszawskich klubach bawią się dziadkowie z wnukami, rodzice z dziećmi, osoby pochodzące z różnych stron świata. Ponadto, akcja ma na celu oswojenie seniorów ze współczesną muzyką, a najmłodszych uczestników ze szlagierami, przy których bawili się ich rodzice czy dziadkowie. Rezydentce imprezy DJ Vice towarzyszyli dotychczas m.in. Maximilian Skiba, Basia Polańska, Michał Ismikey Torzecki, Oshowski, koVValsky, Hungry Hungry Models, Grupa Perkusyjna Strefa Rytmu oraz raperzy – JWP, Pono czy Wujek Samo Zło. Poza takimi miejscami jak Cafe Kulturalna, BarKa, Syreni Śpiew, Temat Rzeka czy Bar Prasowy, Dancing Międzypokoleniowy odwiedził również festiwale: Planete Doc+Film Festival w Warszawie, MALTA Festival w Poznaniu oraz projekt RELOKACJE w Bydgoszczy.

Dancing Międzypokoleniowy

1 grudnia 2013, godz. 16:00 – 22:00

AïOLI Cantine Bar Café Deli
Ul. Świętokrzyska 18, Warszawa

Wstęp wolny

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe