Futra i kożuchy w trendach jesień-zima 2011/2012

07.09.2011

Kolekcja futer marki Andrzej Jedynak w sezonie jesień-zima 2011/12 to zabawa w łączenie klasycznie definiowanej, luksusowej mody z elementami najświeższych trendów. Do linii futer i kożuchów dołącza silna reprezentacja modowych akcesoriów docenianych przez koneserki mody: począwszy od miękkich okryć głowy łączonych z długimi szalami, skończywszy na charakterystycznych futrzanych getrach inspirowanych mroźną Alaską.

 

Bieżąca kolekcja pokazuje mnóstwo niebanalnych sposobów noszenia futra, dotychczas zarezerwowanego głównie na okrycia wierzchnie. Zabawa formą, miksowanie stylów, łączenie przepychu z minimalizmem i prostotą – oto główny nurt kolekcji!

 

 

Andrzej Jedynak zachęca nas do przełamywania stereotypów, przekonuje, że futro nie jest zarezerwowane wyłączenie jako dystyngowane okrycie wieczorne, ale jako luksusowy element codziennych modowych stylizacji. Kobieta w krótkiej wełnianej mini i grubych, zimowych legginsach, skąpana w rdzawych odcieniach brązu i gorzkiej czekolady na botki zakłada w tym sezonie futrzane getry. Ten efektowny dodatek sprawia, że cały outfit nabiera wyrazistego, niepowtarzalnego charakteru. Uwodzi nonszalancją, afirmuje luksus.

 

W tym sezonie kluczowa jest zabawa formą. Mamy do wyboru wiele możliwości ochrony przed zimnem z modowym wyczuciem. Klasyczne poncza zmieniły fason dzięki miękkim, przyjemnym frędzlom urozmaicającym z pozoru proste okrycie. Podczas mroźnej zimy futrzane kamizelki nosimy w zestawieniu z wielkim futrzanym kapturem, co wspólnie tworzy niezwykle urokliwy zestaw. Kobieta Andrzeja Jedynaka jest elegantką w każdym calu. Lubi proste, minimalistyczne rozwiązania w typie man look, które chętnie wzbogaca modowymi gadżetami: kaptur z norek połączony szalem z kieszeniami opada z ramion... O klasie stylizacji decydują detale.

 

Marka nie zapomina jednak o swoich korzeniach. Kolekcja jesień- zima to również bogata linia klasycznych, eleganckich futer o zróżnicowanych fasonach. Każda kobieta znajdzie tu dla siebie coś, co podkreśli jej indywidualny, wysmakowany styl. Dla koneserek kożuchów powstała cała linia okryć z najwyższej jakości materiałów: ciepłe budrysówki, krótkie kurteczki o fasonie modnych pilotek, wykończone futrem w okolicy kołnierza o casualowym stylu oraz bardziej eleganckie długie kożuchy.

 

 

Sezon jesień-zima 2011/12 różni się z pewnością od poprzednich. Nie boimy się łączenia tego co do tej pory kojarzyło się z wyrafinowaną elegancją, z prostymi, codziennymi stylizacjami. Komponujemy skórzane spodnie z futrzaną czapką z norek, a do dzianinowych legginsów wkładamy futrzane getry. Dzięki palecie pomysłów jesień i zima będą kolorowe jak nigdy dotąd!

 


Tekst: Marta Teodorowska

Zdjęcia: materiały prasowe