Inspiracje z męskiej szafy

Poszukujesz inspiracji na jesień? Znajdziesz je w szafie swojego mężczyzny! Dziś w modzie jest również damsko-męski eklektyzm, stanowiący swoisty mariaż kobiecej subtelności ze zdecydowanym pierwiastkiem męskim. Takie wyraziste połączenie okraszone odpowiednimi dodatkami może ująć lat i dodać pewności siebie.


Obszerne koszule, klasyczne denimowe spodnie z prostymi nogawkami, ale także eleganckie garnitury i krawaty. Wszystko, co znajdziesz w szafie swojego mężczyzny może być inspiracją do stworzenia jesiennej stylizacji! Trend na chłopczycę bowiem powraca. Możesz ograniczyć go jedynie do typowo męskich dodatków lub wykorzystać jako bazę dla tworzonego zestawu. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Absolutnym hitem są motocyklowe botki, które wyglądają świetnie zarówno do rurek jak też spodni typu chinos.

 

 

Wśród akcesoriów królują natomiast typowo męskie zegarki. Wolisz bardziej kobiece zestawienia? Lubisz róż i pastele i nie masz zamiaru z nich rezygnować? Stylizacja w duchu damsko-męskiego eklektyzmu nie musi opierać się wyłącznie na czerni i szarościach. Eksperymentuj z kolorami, krojami i dodatkami by odnaleźć swój własny i niepowtarzalny styl, zmaskulinizowaną odmianę współczesnej damskiej mody!

 


 

Wybierz sukienkę (przykładowy model powyżej) połącz ją z np. z jesiennymi modelem obuwia Vagabond (powyżej) torbą listonoszką i ciesz się stylem 3 w 1 - wygodnym, sportowym i niekrępująco eleganckim. A jeśli nadal Ci brak pomysłów,  odwiedź najbliższą galerię handlową lub zobacz nasze babskie stylizacje!
 

 

Opracowanie modnaseniorka.pl

Zdjęcia: modnaseniorka.pl, materiały prasowe