Internet Poland 2011 Conference & Expo

25.10.2011

Chcesz poznać świat internetu od zaplecza i zamienić kontakt wirtualny w rzeczywistość? 8 i 9 listopada będziesz mieć taka możliwość! Internet Poland Conference & Expo - największe wydarzenie polskiej branży internetowej na ponad 5000 metrach kwadratowych zaprezentuje najważniejsze trendy kształtujące interaktywną branżę w Polsce.

Cześć targowa Internet Poland, podobnie jak całe wydarzenie, będzie miała miejsce w warszawskiej hali MT Polska przy ul. Marsa 56. W czasie targów zostanie udostępnionych do zwiedzania sześć specjalnych stref prezentacyjnych. Swoje portfolio zaprezentują m.in. dostawcy usług oraz rozwiązań specjalizujących się w brand advertisingu, aktywnościach social media, mobile marketingu, a także agencje kreatywne i reklamowe oraz  domy mediowe. W ciągu 2 dni odbędzie się łącznie około 120 prezentacji. Równolegle odbywać się będzie Forum IAB i gala Mixx-Awards (najlepszych kampanii internetowych).

– Uczestnictwo w targach jest idealną środkiem służącym do promocji własnej marki – zarówno uznane firmy, jak i młode przedsiębiorstwa będą miały szansę na szerokie zaprezentowanie swoich osiągnięć – mówi Patrycja Sass-Staniszewska, dyrektor biura IAB Polska. – Wydarzenie jest stworzone przez najlepszych specjalistów z branży, dzięki czemu każdy odwiedzający targi wróci do domu z pełną bazą kontaktów oraz pomysłów na promocję własnego biznesu – dodaje.

Jesteś aktywna i chcesz działać w sieci jak Modna Seniorka? Masz pomysł na swój własny biznes? To wydarzenie jest dla Ciebie. Z pierwszej ręki otrzymasz informacje o tym jak działać i z kim tworzyć wiarygodne przedsięwzięcie. A może jesteś ciekawa jak wygląda zaplecze portali społecznościowych, gdzie odnajdujesz przyjaciółki z dawnych lat? Na targach będzie obecna m.in. Nasza Klasa, która w osobie swoich przedstawicieli pokaże, jak przywoływać kontakty i zamieniać je na ciekawe spotkania.

Wsparciem promocyjnym Targów Internet Poland jest specjalnie przygotowana strona internetowa www.internetpoland.pl ze strefą "Wirtualnych Targów", dzięki której użytkownicy mogą zapoznać się z rozmieszczeniem poszczególnych stoisk oraz wystawców.

 


A pierwsze trzy osoby, które najpełniej odpowiedzą na pytanie: Dlaczego warto wziąć udział w targach Internet Poland? otrzymają od nas wejściówki na Internet Poland 2011 Conference & Expo.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: redakcja@modnaseniorka.pl podając imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

 

Zobacz relację:

Sieć wokół nas - Targi Internet Poland zakończone sukcesemOpracowanie: modnaseniorka.pl
Zdjęcia: Dreamstime.com, mat. organizatora