Jesienne nowości z e-sklepu Solar

Mimo, że jesienne trendy już na dobre zagościły w sklepach, projektanci wciąż stawiają na nowe pomysły i uaktualniają swoje kolekcje. Polska marka Solar regularnie uzupełnia nowości również w swoim internetowym sklepie. Propozycje kuszą klasyką w luźnym i modnym wydaniu.

Jesienne projekty firmy Solar stanowią połączenie najnowszych trendów z wiecznie modną klasyką. Taką mieszankę spotkamy zarówno w kolorystyce jak i fasonach najnowszej kolekcji. Sukienki w stylu retro, asymetryczne tuniki, ołówkowe spódnice czy dopasowane żakiety prezentują się w najgorętszych w tym sezonie barwach. Różne odcienie żółci, zieleni czy czerwieni stanowią fantastyczną przeciwwagę dla stonowanych krojów. Ciekawą propozycją są również tkaniny z charakterystycznym printem jesiennych krajobrazów i liści.

Jak co sezon na specjalną uwagę zasłużyły sobie dodatki proponowane przez Solar. Torby i berety z oryginalnym motywem ptaków na pewno zajmą honorowe miejsce w niejednej szafie. Obecnie w modzie wszystko zmienia się i ewoluuje bardzo szybko. Wyraźny podział na sezon letni i zimowy wciąż się zaciera, kolekcje coraz częściej przenikają się i czerpią z motywów wcześniej zarezerwowanych dla konkretnych pór roku. Zmieniające się w oka mgnieniu propozycje i nieustanny pęd życia powoduje, że coraz trudniej jest nadążać za nowościami w sklepach. Jak sobie z tym radzić? Internet i jego możliwości stanowią odpowiednią receptę. Marka Solar mając na uwadze swoich klientów, dba o nich i dlatego już od roku umożliwia zakupy w sklepie on-line.

 

 

Zobacz podobny materiał:

Solar - zapowiedź kolekcji jesień/zima 2012


Tekst: Joanna Andrzejewska
Zdjęcia: materiały prasowe