Kobiety świętują na... Bani!

02.03.2012

Potrafią świętować w wielkim stylu. Ubóstwiają prezenty, kwiaty, perfumy. Jeden Dzień Kobiet w roku to zdecydowanie za mało. Stąd pomysł, by w Białce świętować cały miesiąc, bo kobiety na Bani dobrze się bawią, są zadowolone, zrelaksowane. Już niedługo będzie okazja by się o tym przekonać. 5 marca rusza akcja „Kobiety na Bani”.

Na Podhalu scenariusz Seksmisji jest bliski realizacji, bowiem w marcu płeć piękna zdominuje Białkę Tatrzańską oraz przejmie dowodzenie i inicjatywę w Termie Bania. Szeregi usatysfakcjonowanych kobiet, będą oddawać się intensywnym zabiegom upiększającym, jakie przygotowano dla nich w świątyni gorących źródeł. Taki wysyp prezentów to dla mężczyzn nie lada wyzwanie.

- Chcieliśmy złożyć wyraźny ukłon w stronę kobiet, dlatego nie zaproponowaliśmy jednodniowej niespodzianki, ale pakiet atrakcji, który będzie obowiązywał cały miesiąc – mówi Kinga Cierniak, Specjalista ds. Marketingu i Manager Saunarium Termy Bania – Wierzymy, że każda z pań na Bani znajdzie coś dla siebie, niezależnie od upodobań.

 


Przez cały marzec, od poniedziałku do piątku na panie czekają bezpłatne atrakcje pobudzające wyobraźnię: wyszczuplające zabiegi na ciało, oczyszczająca pielęgnacja twarzy oraz wyjątkowy wizaż dobrany przez specjalistów. Nęcącą propozycję stanowią czwartkowe wieczory w Saunarium, podczas których kobiety mogą korzystać z seansów saunowych bez męskiego towarzystwa. Dobremu samopoczuciu będzie sprzyjać także skorzystanie z profesjonalnej sztuki zdobienia paznokci.

- Akcja „Kobiety na Bani” jest inspirowana zbliżającym się Dniem Kobiet, ale przede wszystkim zwracamy uwagę na to, że przedstawicielki płci pięknej czerpią satysfakcję z pobytu w obiekcie – przekonuje Kinga Cierniak – Szeroka oferta kompleksu, możliwość relaksu w wodach termalnych i w  szczególności propozycje Instytutu Wellness&SPA cieszą się popularnością wśród kobiet wizytujących w Termie Bania.

Akcja „Kobiety na Bani” rusza 5 i potrwa do 30 marca. Szczegółowe informacje dostępne będą na stronie internetowej: www.termabania.pl.
 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe