Kwintesencja elegancji - Caterina niczym Sophia Loren

Caterina Leman Prestige to nowa luksusowa linia w kolekcji polskiej marki Caterina. Przygotowana została z myślą o kobietach wymagających, ceniących nie tylko metkę, ale przede wszystkim najwyższą jakość. Kolekcja jest limitowana i już dostępna w wybranych salonach mody.


W sezonie jesień/zima 2011 marka Caterina zdecydowała się na poszerzenie kolekcji o limitowaną serię odzieży i dodatków. Jest to odpowiedź na zwiększające się zapotrzebowanie rynku na dobra luksusowe. Polki są coraz bardziej wymagającymi konsumentkami i poszukują jakości inspirowanej najnowszymi trendami.

Kolekcje Cateriny tworzone są w sposób przemyślany i spójny, a propozycje dedykowane kobietom ceniącym znakomity krój, świetną jakość tkanin oraz modę w klasycznym wydaniu. Wprowadzenie linii Leman Prestige to podarunek dla tych Pań, które oczekują, czegoś unikatowego, a zarazem prostego i eleganckiego.

W kolekcji Caterina Leman Prestige znajdują się więc płaszcze z wysokogatunkowych wełen wykończone szlachetnymi futrami, najwyższej jakości dzianiny oraz luksusowe dodatki – buty i torebki z wytwornych skór.

Po prostu kwintesencja elegancji inspirowana kobiecością, która niczym Sophia Loren urzeka poprzez lata urodą i stylem. Doskonała i subtelnie wytworna, z mocną nutą szlachetnego wina, ze słonecznych wzgórz Toskanii.

 

Czarno-białe fotografie z najnowszej sesji wprowadzają nas w klimat nieuczesanego vintage, przywołując atmosferę powojennych, włoskich  filmów.

 

 

Całkiem "seniorkowe" nieprawdaż?

 

Opracowanie: modnaseniorka.pl na podstawie materiałów prasowych

Foto: materiały prasowe Caterina