MAC i 90-letnia modelka renomowanych kosmetyków

Zestaw do kolorowej pielęgnacji marki kosmetycznej MAC to przede wszystkim intensywność barw. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że twarzą kolekcji jest Iris Apfel, 90-letnia bizneswoman i projektantka wnętrz. Ta nieco ekscentryczna postać uświadamia nam, że zawsze jest czas na folgowanie próżności!

Iris Apfel urodzona w 1921 roku, zodiakalna Panna, hołduje swojej astrologicznej opiekunce nawet teraz, podkreślając kobiecość kosmetykami, których intensywne odcienie wielu uznałoby za nieodpowiednie dla dojrzałego wieku. Karminowa szminka, turkusowe odcienie - czemu nie? Modę na styl w kontrastach, ale i w eleganckich odsłonach, Apfel miała okazję wprowadzać nawet do Białego Domu, gdzie projektowała wnętrza dla kolejnych dziewięciu amerykańskich prezydentów. Aktualnie prowadzi konstultacje na temat różnorodnych, modowych aspektów włączając w to również osobiste prezentacje trendów w kolorowych kosmetykach.

 

Lepiej późno niż wcale, choć Iris Apfel udowadnia, iż zawsze znajdzie się czas i miejsce na folgowanie własnym zachciankom. A pokonując zakorzenione uprzedzenia dodajemy kolorów codziennej egzystencji. Uzbrojona w czerwoną szminkę zdobądź świat przebojem tegorocznego sezonu kosmetycznego!

 

 

 

Powyżej Iris Apfel na zdjęciu wykonanym podczas sesji fotograficznej dla MAC.

 

Tekst: WU

Zdjęcia: materiały prasowe

Źródło: Kobieta.Wieszjak.pl