Małgorzata Kożuchowska ambasadorką marki Aryton

Małgorzata Kożuchowska, jedna z najbardziej pożądanych aktorek w Polsce, nawiązała współpracę z ekskluzywną marką odzieży damskiej Aryton i została jej ambasadorką. Na potrzeby współpracy zrealizowano specjalną sesję zdjęciową z udziałem aktorki.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej wszechstronnych i utalentowanych aktorek w Polsce. Popularność i rozpoznawalność oraz sympatię widzów przyniosło jej wiele ról telewizyjnych, teatralnych i filmowych. Aryton to natomiast polska marka, która od lat słynie z najwyższej  jakości  materiałów oraz doskonałego wyczucia mody. Nawiązanie współpracy było więc czymś naturalnym, a wręcz wskazanym. Małgorzata Kożuchowska jest uważana przez autorytety za ikonę mody i stylu, a Aryton od lat projektuje modne kreacje, które doskonale oddają bieżące trendy.

„Wybór ambasadorki był dla nas oczywisty. Małgorzata Kożuchowska jest cenioną aktorką, a przy tym piękną kobietą, która postrzegana jest jako ikona mody i stylu. Jej modowy, a przy tym bardzo pozytywny wizerunek doskonale pasuje do charakteru marki Aryton. Nasze kreacje z pewnością  podkreślą styl i urodę Pani Małgorzaty” -  mówi Patrycja Cierocka, córka właścicieli Arytonu - główna projektantka marki. „W  ofercie marki znalazłam wiele interesujących, modowych projektów. Lubię je nosić. Jednocześnie podoba mi się, że jest to polska marka, rodzinna firma, jak również  kierunek w którym się rozwija – jej dążenie do oferowania ubrań jak najwyższej jakości, coraz większe otwarcie na ciekawe stylistycznie, niebanalne rozwiązania. Pierwsze chwile współpracy pokazały mi, że jest to firma bardzo otwarta na dialog, nowe propozycje. To dla mnie szalenie ważne.” – mówi Małgorzata Kożuchowska. 


Na potrzeby współpracy zrealizowano specjalną sesję zdjęciową z udziałem aktorki. Materiały z wizerunkiem Małgorzaty Kożuchowskiej pojawią się w salonach sieci Aryton oraz na stronach internetowych firmy. Ponadto aktorka weźmie udział w spotkaniach z klientkami Aryton, a jej wypowiedzi będzie można przeczytać na blogu marki. Stylizacje do sesji przygotowała  Marta Kalinowska, współpracująca z marką Aryton jako konsultant ds. kolekcji i wizerunku. Zdjęcia wykonał jeden z najbardziej cenionych fotografów mody w Polsce - Mateusz Stankiewicz.

Informacje o marce:
Aryton to polska firma rodzinna z ponad dwudziestoletnią tradycją. Marka o tej samej nazwie to laureat wielu nagród, w tym "Doskonałości Mody" przyznawanej przez magazyn Twój Styl. Marka ARYTON od lat jest wyznacznikiem współczesnej klasyki w modzie i korzysta tylko z najwyższej jakości tkanin. Aryton posiada obecnie ponad trzydzieści salonów w całej Polsce. W tym roku planuje dalszy rozwój sieci w najważniejszych centrach i galeriach handlowych.

 

Zobacz podobny materiał:

Szyk retro według Aryton-u

Tekst: materiały prasowe
Zdjęcie: Mateusz Stankiewicz