Moda na Polskę 2012

Za chwilę pierwszy gwizdek na nowych stadionach, a w modzie biel i czerwień. Wraz z Euro 2012 przyszedł czas na świętowanie w polskich barwach narodowych nie tylko na boisku, ale przede wszystkim w stylizacjach!

Biały i czerwony to kolory, które masowo pojawiają się na wszelkiego typu gadżetach, są także inspiracją dla projektantów i stylistów. Wystarczy spojrzeć na limitowane edycje biżuterii, butów, torebek czy perfum, aby przekonać się, że czerwiec będzie miesiącem Polski. Okazuje się, że miks wytwornej bieli i różnych odcieni czerwieni stanowi modną i świeżą alternatywę dla biało – czarnego zestawu. Biała bielizna to klasyk, który może okazać się tego lata hitem.

 

 

Wersja elegancka (powyżej)

 

 

Wersja sportowa

 

Polska to nie tylko barwy narodowe, ale również folklor i tradycje, które w prosty i efektowny sposób można przemycić do trendów tego lata. Czy może być coś piękniejszego od krwistoczerwonych, góralskich korali lub haftowanych ludowych motywów? Połączone z casualowymi ubraniami stworzą niezapomniany look z nutką patriotyzmu – doskonałe nie tylko na Euro! Zanim Polska pogrąży się w euforii i szaleństwie kolejnych meczy, warto przygotować niezbędny kolorystyczny zestaw. Niech biały będzie kolorem nadziei, a czerwony zagrzewa naszych piłkarzy do walki. Pamiętajcie – Polska górą!


Podobny materiał:

Torebka na EURO 2012. Ludowe wzory, kwintesencja polskości


Tekst: Klaudia Lis
Zdjęcia: materiały prasowe