Anna Bombała radzi Modnym Seniorkom

Modna Seniorka w poszukiwaniu najbardziej wiarygodnych porad dla naszych czytelniczek korzysta z rad najlepszych. Poniżej przedstawiamy sylwetkę osoby, która wspiera nas swoją wiedzą i doświadczeniem, adekwatnym do wieku oraz dojrzałego rozmiaru.


Anna Bombała - z wykształcenia germanistka, z pasji - stylistka i dziennikarka, współtwórca projektu Maxi Moda od wielu lat doradza czytelniczkom miesięcznika Superlinia oraz Moda Forum. Aktywnie uczestniczy w imprezach branżowych takich jak Fashion Week Poland, czy Targi Mody w Poznaniu w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Kobieta aktywna, przez dziesięć lat prezes i członek zarządu Wuerth Polska, gdzie wykazywała się determinacją, przydatną również obecnie w zaszczepianiu optymizmu wśród swoich rówieśniczek.

Nieważne ile masz lat, ważne na ile się czujesz - to przesłanie niezmiennie towarzyszy Pani Annie, która stara się swoją energią i zaangażowaniem przekazać to, co najistotniejsze w podejściu do życia. Uroda z wiekiem nieuchronnie traci blask, ale Stylistka w swoich felietonach znajduje remedium na upływ czasu zgodnie z mottem zaczerpniętym od Christiana Diora "Kobiety rzadko przekraczaja czterdziestkę i mogą ten wiek zachowac w nieskończoność".

 

Anna Bombała

 

Jeśli masz pytania, potrzebujesz wsparcia, czujesz się zagubiona w aktualnych trendach skontaktuj się naszą Stylistką:
bombala@maximoda.pl