NIFE Retro Chic – kampania marki na jesień i zimę 2012/2013

Nowa kolekcja NIFE jest inspirowana szeroko pojętym stylem retro. W tym sezonie marka przenosi nas do świata stylowych lat 60’, w których główną rolę odgrywa intensywna i odważna paleta kolorów. Mamy nadzieję, iż przepiękne zdjęcia zainspirują również Modne Seniorki!

Wpływ powracającej do łask mody retro oraz stylistyki rodem z kultowego Mad Man’a miały na markę istotny wpływ. Nowa kolekcja to przede wszystkim sukienki, kraciaste i satynowe koszule oraz wysokie, ołówkowe spódnice. Nowością są dłuższe żakiety bez kołnierzyka i z półokrągłym dekoltem. Elementem, który wyróżnia kolekcję Retro Chic są odważne tonacje kolorystyczne. Znajdziemy tu intensywne i soczyste odcienie lazuru, kobaltu oraz fuksji, które marka łączy w ciekawe zestawy ze stonowanymi barwami, również występującymi w kolekcji.

Twarzą kampanii NIFE została Marta Pawilik, która po raz drugi stanęła przed obiektywem Kamila Majdańskiego. Przepych dodatków, eklektyzm, a także drapieżność i zmysłowość łączą się w retro stylizacjach, podkreślając uniwersalny charakter całej kolekcji. Całość wyraża się w nazwie kolekcji Retro Chic, przez którą marka kreuje własną wizję nowoczesnej mody casualowej osadzonej w stylistyce lat sześćdziesiątych.


Tekst i zdjęcia: materiały prasowe