Nowoczesny i wygodny telefon dla Modnej Seniorki

Pośród wielu modeli dostępnych na rynku niejednokrotnie ciężko jest wybrać ten odpowiedni dla nas. Za małe klawisze, niewielki wyświetlacz, nieodpowiedni kontrast ekranu to tylko niektóre z wad komórek, które mogłybyśmy wymienić. Ale już niebawem odbędzie się premiera telefonu w sam raz dla Ciebie!

Bardzo często dostajemy telefon w spadku po naszych najbliższych, przy okazji wymiany na nowszy model. Ten starszy, często mniej wygodny i ze słabym kontrastem oddają mamie, czy babci. My z kolei przyjmujemy go z całym dobrodziejstwem inwentarza, gdyż nie mamy, czasu, sił, a nawet odpowiedniej wiedzy, aby szukać i pytać o telefony, które sprostałyby naszym wymaganiom. Nie pragniemy wodotrysków, ale poręczna i nieskomplikowana w obsłudze komórka na pewno by się przydała. W poniższym materiale pragniemy przedstawić Wam jedną z propozycji, która może okazać się przydatna w dokonaniu wyboru.

Najnowszy myPhone 2070 ROSE, którego premiera została przewidziana na 15-go listopada, pochodzi z przyjaznej dla użytkownika serii telefonów myPhone Simple Life i jest wyposażony w  elegancką, subtelną klapkę. ROSE posiada podstawowe cechy telefonów z tej serii - duże klawisze, czytelny wyświetlacz, nieskomplikowane menu. Od starszego rodzeństwa różni go jednak obudowa o nowoczesnym, niebanalnym wzornictwie, pozytywnie wyróżniająca aparat na tle konkurentów z tej kategorii telefonów.

Elegancka obudowa tego modelu dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej.  Wykonana została z tworzyw sztucznych o podwyższonej jakości i wytrzymałości. Wersja czerwona - pokryta metalicznym lakierem, dedykowana jest kobietom, dla których estetyka przedmiotów codziennego użytku stanowi nieodłączną cechę decydującą o wyborze.

ROSE, oprócz ładnego wyglądu posiada to, co współczesny telefon komórkowy mieć powinien. I tak poza oczywistą, intuicyjną obsługą połączeń głosowych umożliwia wysyłanie wiadomości SMS i MMS, czy robienie zdjęć za pomocą wbudowanego aparatu. Możemy na nim słuchać i nagrywać audycje radiowe, jak również odtwarzać muzykę, czy ulubione materiały video, zapisane na karcie pamięci. Wszystkie te funkcje obsłużymy za pomocą dużych klawiszy ("mówiących" w przypadku wybierania numeru) i kolorowego wyświetlacza TFT o przekątnej 2,2". Z tyłu obudowy znajdziemy definiowalny klawisz skrótu, włączający jedną z przydatnych funkcji.

Oprócz tego modelu znajdziecie w sklepach również telefony bez klapek, z których wybrane sztuki wyposażone są np. w funkcję lupy powiększająca czcionki i obrazy. Czołowymi producentami komórek (i nie tylko) dla osób ceniących wygodę są obecnie takie firmy jak: myPhone, Emporia, MaxCom, Topcom. Może już czas zażyczyć sobie prezent na Gwiazdkę lub Mikołajki?

 

Opracowanie: modnaseniorka.pl na podst. materiałów prasowych

Zdjęcia: materiały prasowe