Promocja CAMPUS TREK – ubrania marki Campus o 30% taniej.

13.06.2011

Ruszyła promocja "Campus Trek" na sprzęt turystyczny. Tylko do 30 czerwca, przy zakupie obuwia lub sprzętu turystycznego o łącznej wartości minimum 100,00 zł – zniżka 30% na ubrania marki Campus. To doskonała okazja zaopatrzyć się przed letnimi wyjazdami w przydatne akcesoria podróżnicze, odzież i buty, których bogaty wybór oferuje marka Campus.

Marka Campus została wprowadzona na polski rynek w 1997 roku. Oferuje uniwersalne produkty outdoorowe (do użytku w plenerze; przyp. red.) skierowane do szerokiej grupy użytkowników, którzy potrzebują ochrony nie tylko podczas aktywnego wypoczynku poza domem, ale również w codziennym życiu. Dzięki atrakcyjnym kolekcjom w gwarantowanej jakości jest aktualnie jedną z najlepiej kojarzonych i wysoko ocenianych marek odzieży dla ludzi aktywnych.


Kolekcja Campus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, a jej modele zwracają uwagę zarówno swoim współczesnym wzornictwem, jak i dobrymi parametrami technicznymi. Oferowane produkty sprawdzą się zarówno podczas wyjazdów, rodzinnych wycieczek, jak i w codziennym, aktywnym życiu dzieci i młodzieży. Jak zawsze są to artykuły starannie wykonane i godne zaufania.

Szczegóły promocji na www.planetoutdoor.pl i www.campus.com.pl

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe Campus