Szukamy stylowo ubranych osób w Trójmieście

14.05.2012

Już w najbliższą środę rusza akcja, podczas której redakcja Wirtualnej Polski wypatrywać będzie w Trójmieście najbardziej stylowo ubranych osób. Finałowa piętnastka, wybrana przez internautów wp.pl zaprezentuje się w trakcie specjalnego pokazu, który odbędzie się podczas tegorocznej edycji Sopot Fashion Days.

Do tegorocznej edycji Sopot Fashion Days dołączy specjalny pokaz mody, współorganizowany przez Wirtualną Polskę. Zamiast profesjonalnych modelek wezmą w nim udział osoby wybrane głosami użytkowników serwisu kobieta.wp.pl

– Założenie pokazu jest proste. Chcemy pokazać ludzi, którzy nie tylko znają trendy, ale przede wszystkim mają własny styl – mówi Estera Gabczenko, Kierownik Działu Styl Życie Wirtualnej Polski. – Tych osób będziemy szukać na ulicach Trójmiasta. Następnie, specjalna komisja wybierze finałową trzydziestkę. Spośród tych osób użytkowniczki serwisu kobieta.wp.pl wybiorą piętnaście ich zdaniem najbardziej stylowych. To one wezmą udział w pokazie podczas Sopot Fashion Days.

Dziennikarki Wirtualnej Polski wraz z młodymi fotografami z Sopockiej Szkoły Fotografii WFH będą poszukiwać stylowo ubranych osób w najbliższą środę, czwartek i piątek od godz. 14. W środę i piątek (16 i 18 maja) będzie ich można spotkać w Sopocie w okolicach Placu Przyjaciół Sopotu (dolna część Monciaka), a w czwartek (17 maja) na ul. Długiej w Gdańsku.

Pokazowi towarzyszyć będzie także wystawa fotografii dokumentująca poszukiwanie stylowych osób na ulicach Trójmiasta.

Sopot Fashion Days to cenione przez miłośników mody, projektantów i stylistów wydarzenie. W tym roku odbędzie się już po raz piąty. Impreza z roku na rok się rozrasta i przyciąga coraz większą rzeszę miłośników mody.

Organizatorem Sopot Fashion Days jest Miasto Sopot i Bałtycka Agencja Artystyczna BART.

 

Tekst: materiały prasowe

Zdjęcia: Florian Ispas | Dreamstime.com