Torebka na jesień i zimę 2011/2012

11.07.2011

Najlepsza przyjaciółka, powiernica  kobiecych sekretów. Zawsze przy Twoim ramieniu, zawsze na straży Twoich potrzeb. Czy wymienisz ją na nowszy model? Obejrzyj fasony, które wypatrzyliśmy na tegorocznym Warsaw Fashion Street i wyprzedź jesień chowając lato do torebki.

Moda w nadchodzącym jesienno-zimowym sezonie będzie dla naszych dodatków łaskawa, gdyż zastaniemy duży wybór  wzorów, kolorów, jak i rozmiarów torebek. Utrzymają się modele klasyczne, z dwoma rączkami, małe i duże, ale zobaczymy również kopertówki, z których najbardziej ekstrawaganckie mają mocowanie do przegubu. Stonowane barwy ziemi z zieleniami, brązami, złamaną bielą (tudzież w kontarastowych połączeniach), ale także jaskrawe barwy cytrusów: nasycony pomarańcz i żółć. I tym razem nie uciekamy od klasycznej - czarnej, jak i od apetycznych, winnych odcieni. Miejscami pojawiają się kobaltowe akcenty lub cała torebka utrzymana jest w  tonacji mocnych błękitów.

Skóra naturalna, sztuczne tworzywa - to wszystko funkcjonować będzie równolegle, tym bardziej, iż nadal będą modne stylizacje faktury na skórę węża, czy krokodyla. Dom mody Chanel proponuje nam również torebkę Boy Bag, przypominającą nieco aktówkę, czy też "listonoszkę". A my obserwujemy się trendy na bieżąco i wkrótce na łamach serwisu modnaseniorka.pl - najnowsze jesienno/zimowe kolekcje odzieży!

 

 

   

Materiały powiązane:

Warsaw Fashion Street 2011

New Look Design 2011 na warszawskich bulwarach

Czarno-biały Nowy Jork w tęczówce Lubomirskiego

 

Tekst i zdjęcia: modnaseniorka.pl