Twiggy wiecznie młoda, mówi... moda!

Pamiętacie Twiggy? Jej ultra szczupła postać przysparzała zmartwień niejednej elegantce i odejmowała od ust niejeden smakowity kąsek... Ta brytyjska modelka jako pierwsza użyczyła swojego wizerunku do stworzenia lalki Barbie, a wylansowane przez nią sukienki o prostym, trapezowym kształcie w serii jaskrawych i nasyconych barw święcą triumfy również tego lata. Co do nich dobrać?

Fascynujący i żywy okres lat 60-tych to młodzieńcza energia kobiecego stylu. Vissavi w swojej letniej kolekcji ma kilka modeli sukienek a’la Twiggy. Prosta geometria z ciekawymi dodatkami kreuje letnią modę 2012. Zwróćcie uwagę na żakieciki oraz żywe kolory obuwia, które choć przypominają bardziej dzieła sztuki oderwanej od rzeczywistości kobiety 50+, to jednak zachwycają oryginalnością, pobudzając wyobraźnię w kierunku własnych rozwiązań.

 


 

Trochę mięty, trochę cytryny - w torebce nieco maliny. Tych smaków zażywajcie dowoli. A jeśli sukienki po przymiarce wydadzą sie zbyt krótkie, pamiętajcie, iż tego lata możemy nadal możemy je łączyć z legginsami oraz cygaretkami. Równie aktualna jest moda na baleriny, o czym przypominamy nieustannie, byście nie martwiły się tym, iż obcasy - choć dodają klasy - nie dla każdej z nas. Zachęcamy do eksperymentów!

Tekst: modnaseniorka.pl
Zdjecia: materiały prasowe
Stylizacje: Vertigo