Wiedeń na bogato - LUXURY, please...

Buty wysadzane diamentami, a do tego jedwabna suknia, drogie auta, bąbelki szampana w kryształowych kieliszkach, perłowy naszyjnik, srebrne sztućce i ręcznie wyszywane serwetki… Kto z nas nie marzy czasem o takim przepychu? Choć życie w dostatku bywa uciążliwe (tak niektórzy twierdzą…), raczej nie pogardzilibyśmy limuzyną z szoferem oraz wakacjami na prywatnym jachcie.

 


"LUXURY, please." to nie tylko platforma komunikacyjna dla producentów towarów luksusowych i klientów, ale przede wszystkim wielkie przeżycie estetyczne dla odwiedzających. Już samo miejsce – wiedeński pałac Hofburg – świadczy o randze  tego wydarzenia. Uczestnicy targów stawiają wysokie wymagania wobec swoich produktów (jakość, styl i trwałość), ale zwracają uwagę także na wartości niematerialne, czyli autentyczność, wolność jaką one dają i odpowiedzialność wobec środowiska.

 


Targi "LUXURY, please." rozpoczynają się już w piątek, 18 listopada 2011, o godz. 19:30 wielką galą baletową, której gościem specjalnym jest baletnica Karina Sarkissova – uczennica Teatru Bolszoj, a obecnie solistka Opery Wiedeńskiej. W weekend targi czynne są od godz. 11:00 i kończą się imprezami w najbardziej ekskluzywnych klubach Wiednia.

 

 

Bilety kosztują 39 euro, co nie jest kwotą małą, ale i wydarzenie nie jest dla większości chlebem powszechnym. W programie przewidziano wiele atrakcji, m.in. pokazy najpiękniejszej biżuterii i mody, degustacje drogich trunków oraz koncerty. Kto nie będzie mógł być w ten weekend w Wiedniu, powinien chociaż obejrzeć intro na oficjalnej stronie targów http://luxuryplease.com/. Może wkrótce nadarzy się okazja, aby zasmakować takiego luksusu?Tekst i zdjęcia: materiały prasowe: © 2011 LUXURY, please.