Fotograficzny konkurs na czasie - zwycięzcy i wyróżnieni

27.05.2011

W dniach od 11 od 25 maja nadsyłałyście do nas zdjęcia w szykownych kreacjach, które wybierałyście na różnorodne, odświętne okazje. Towarzyszył Wam uśmiech, partner, a niekiedy nostalgia. Na spacerze i w domu, w sukience i w spodniach. Wasze stylizacje były przeróżne jak Wy same. Kogo wyróżniliśmy, kto  wygrał zegarek? Zobaczcie same!

W pierwszych słowach serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia, zapytania oraz ciepłe słowa skierowane do naszej redakcji. Cieszymy się, iż nasza praca znajduje uznanie w Waszych oczach. Obiecujemy jeszcze więcej, jeszcze ciekawszych artykułów, wydarzeń i niespodzianek!

Zadaniem konkursu było przede wszystkim uwrażliwienie Was na piękno, które niespodzianie wyłania się podczas przeróżnych okazji. Ślub, czy Komunia wymagają szczególnej oprawy i chcieliśmy zobaczyć jak prezentujecie się w takich wyjątkowych momentach.

Do konkursu przystąpiły zarówno Modne Seniorki, jak też Panie, które po prostu nazywają się "kobietami dojrzałymi". Nikogo nie pytaliśmy o wiek, patrzyliśmy natomiast ciekawym okiem na Wasze stylizacje. Wyłaniając laureatów braliśmy pod uwagę wyczucie aktualnych trendów, jak również dopasowanie ich do sylwetki. Ważna też była kompozycja zdjęcia i jego podstawowe parametry takie jak chociażby ostrość.

Tyle tytułem wstępu, a teraz .... czas na laureatów!

Zegarek Timex oraz krem Geneza Młodości firmy Miraculum otrzymuje Pani Ewa ze Świdnicy, która nadesłała do nas zdjęcie przedstawiające spacer po uroczystym obiedzie z okazji Komunii z 97-letnią Seniorką rodu! Obie Panie ubrane są zgodnie z obowiązującymi w tym sezonie trendami. Zwróciliśmy uwagę na paski (bluzka i kosz), szerokie nogawki spodni (hit sezonu), kontrast z czerwienią oraz subtelne dopasowanie odcienia żakietu i bluzki do włosów, torebki do spódnicy - u Seniorki. A te okulary!!! Gratulujemy!

 


Wyróżnienia otrzymują:

Pani Renata (Czaniec, zdj. pierwsze od lewej) - plusy: dobranie sukienki do sylwetki, dodatki (buty, kolczyki) korespondujące z aplikacjami kreacji i oczywiście zawsze modna mała czarna!

Pani Bożena (Dąbrowa Górnicza, zdj. środek) - plusy: długość maxi i wzory (hit sezonu), stonowanie dodatków i kreacji z kolorem włosów, opaska w stylu vintage

Pani Katarzyna (Elbląg, zdj. pierwsze od prawej) - plusy: długość maxi, poetycka kompozycja zdjęcia


GRATULUJEMY! Nagrody* prześlemy pocztą.

 

*nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę