Idziemy w plener

Przełom wiosny i lata to w kalendarzu rozpoczęcie sezonu plenerowych spotkań. Bez względu na to, czy będzie to poranny koktajl czy rodzinne party w przydomowym ogrodzie każda okazja jest dobra, by wyglądać kwitnąco! Także polscy projektanci przygotowali się do sezonu, tworząc ubrania z wygodnych, zwiewnych tkanin, które latem znakomicie wpiszą się w wakacyjne trendy.

Wiosenno-letnia konwencja, mieszanka faktur, wygodne buty i przepis na udaną, plenerową stylizację gotowy! Różne warianty kolorów w luźnym, kobiecym stylu – to uniwersalny trend, który sprawdzi się za dnia i wieczorem. Ponieważ przyjęcia w ogrodzie tradycyjnie odbywały się pod koniec wiosny lub latem, strojami na garden party były zazwyczaj białe bądź stonowane sukienki. Dziś wybieramy z niezliczonej liczby trendów i fasonów, niekoniecznie trzymając się utartych schematów. Podczas luźnego spotkania z przyjaciółmi, warto zatem postawić na wygodę i prostotę. Białe spodnie z błękitnym motywem i białym topem, stworzą wyrazisty duet. Równie mocne akcesoria: czarne pantofle i skórzana, czarna  kopertówka złożą się na prostą i jednocześnie oryginalną stylizację.

 Jednocześnie wybierając się na rodzinne przyjęcie, warto połączyć casualowe elementy stroju z tymi bardziej formalnymi. Taka mieszanka pozwoli na zachowanie wygody i miejskiej elegancji w jednym zestawie. Jeansowa sukienka z dużymi klapami, skórzane sandały i maxi torebka zapewnią całodzienny komfort, a dzięki beżowej marynarce z subtelnym nadrukiem outfit nabierze szykownej nuty.

 Garden party to wymarzona okazja na pokazanie swojego stylu i zabawę trendami. Warto dać się ponieść sprzyjającej aurze i skorzystać z różnorodnych propozycji od polskich projektantów.Tekst i zdjecia: materiały prasowe