Jesienne Metamorfozy Gwiazd z udziałem dojrzałych aktorek

Jesienne Metamorfozy Gwiazd z pokazem kolekcji Katarzyny Szymańskiej, Wittchen oraz Marcina Miętusa przyniosły niezwykłe wrażenia estetyczne, jak i kulturalne. W roli modelek, oprócz wschodzących gwiazd, zobaczyliśmy również cenione, dojrzałe aktorki. Galę poprowadziła Laura Łącz.

Druga sobota października w gościnnych wnętrzach Hotelu Mazurkas dała możliwość spojrzenia na modę w wymiarze, który jest bliski większości kobiet. Kolekcja Szymanska Fashion Katarzyny Szymańskiej & Shimki będąca propozycją na najbliższy jesienno-zimowy sezon zaprezentowana została na modelkach w różnym wieku i rozmiarze, co niewątpliwie dowodzi tezy na uniwersalność zaprezentowanych fasonów.

 

Kolekcja Szymanska Fashion Katarzyny Szymańskiej & Shimka

 

 Wittchen - torebki, Marcin Miętus - obuwie/ fot. CR/ modnaseniorka.pl

 

Moda jednakże nie może obyć się bez dodatków. Zobaczyliśmy więc szykowne torebki Wittchen oraz oryginalne obuwie projektu Marcina Miętusa. W roli modelek zaprezentowały się m.in. dojrzałe gwiazdy: Bożena Dykiel, Małgorzata Potocka, Grażyna Wolszczak, Izabela Trojanowska czy Tatiana Sosna-Sarno. Galę poprowadziła zawsze elegancka Laura Łącz, która także ubrana była w suknię projektu Shimki.

 

Laura Łącz/ fot. CR/ modnasneniorka.pl

 

Izabela Trojanowska/ fot. CR/ modnasneniorka.pl

 

Małgorzata Potocka/ fot. CR/ modnasneniorka.pl

 

Grażyna Wolszczak/ fot. CR/ modnasneniorka.pl

 

Wydarzenie miało również znakomitą oprawę muzyczną. Z recitalem wystąpiła Danuta Błażejczyk z córką, podczas gdy Alicja Węgorzewska zaprezentowała utwór Mi Manchi promujący jej nową płytę. Na imprezie nie zabrakło pełnych swady prezesów Mazurkas Travel: Andrzeja Hulewicza i Bartkowskiego a także przedstawicieli władz lokalnych oraz profesor Joanny Senyszyn.

 

Scenografia imprezy została zdominowana przez Galerię Czajka oraz szklane, witrażowe manekiny (Katarzyna Czajka) i pokaz artystycznych, kobiecych aktów autorstwa Michała Czajki.

Danuta Błażejczyk z córką / fot. CR/ modnaseniorka.pl

 

Alicja Węgorzewska / fot. CR/ modnaseniorka.pl

 

   

 

 

Zobacz podobne materiały:

Szymanska Fashion Katarzyna Szymańska & Shimka 13/14

Prezentacja kolekcji jesień-zima 2013/14 marki Wittchen

 

Tekst: IKR/ modnaseniorka.pl
Zdjęcia: CR/ modnaseniorka.pl