Magiczna bielizna na magiczne święta

Już niebawem olśni Cię blask choinkowych lampek. Niemniej żadna z nas nie ma ochoty wyglądać jak bombka – nawet przy świątecznym drzewku. Czy istnieje prosty sposób, aby w pięć minut przeobrazić się w smukłą topolę? Owszem, a czarodziejska różdżka jest w zasięgu ręki!

Do Polski właśnie zawitała nowa marka bielizny dedykowana kobietom, które niezależnie od wieku mają do swojego ciała wiele zastrzeżeń. Za dużo oponek, za obfity lub niesymetryczny biust, pochyłe plecy, zbyt krągłe biodra, wystający brzuch... i wiele innych przypadłości dających o sobie znać szczególnie w momentach wymagających nienagannego wyglądu.

 


Ardyss to przede wszystkim linia innowacyjnej bielizny korygującej, zapewniającej zarówno natychmiastowy, jak i długotrwały efekt. Przykładowo, decydując się na fason Body Magic (na ramiączka, z nogawką, obejmujący tułów, biodra, uda) zyskujemy od razu korektę wyglądu talii i brzucha, likwidującą niechciane fałdki. Podniesione zostają pośladki, uda ulegają wysmukleniu. Długofalowo – Body Magic prostuje plecy wspomagając odchylenie łopatek do tyłu, wzmacnia mięśnie brzucha i przyspiesza przemianę materii, oddziałując bezpośrednio na pasaż w jelicie. W efekcie, stopniowany ucisk usprawnia pozbywanie się niechcianych treści i... kilogramów, co będzie szczególnie ważne, gdy poczujesz wyrzuty sumienia po świątecznym obżarstwie.  Body Magic nie jest jednak sztywnym pancerzem. Wręcz przeciwnie. Niezwykle przyjemny w dotyku, oddychający materiał, zapewnia wysoki komfort użytkowania.


Możemy również zdecydować się na magiczny biustonosz, który bez użycia niewygodnych fiszbin, pomaga podnieść biust oraz zniwelować różnice w kształcie piersi. Obie powiększyć lub pomniejszyć – proszę bardzo! Jedną powiększyć, a drugą pomniejszyć – ten efekt też uzyskamy bez najmniejszego problemu. Angel Bra (dosłownie: "anielski stanik") dostępny jest w 3 kolorach (białym, cielistym, czarnym) i aż w 250 rozmiarach.

 


Ponadto w ofercie znajdziemy modele dedykowane konkretnej partii ciała i konkretnym potrzebom. Jako że oferta jest niezwykle bogata oraz zindywidualizowana niczym porady gorseciarki, produkty dostępne są jedynie na zamówienie w systemie sprzedaży bezpośredniej u odpowiednio wyszkolonych konsultantek. Modna Seniorka będzie uważnie śledzić rozwój tej marki na naszym rynku, gdyż efekty widzieliśmy na własne oczy!


Zobacz podobny artykuł:

Duże piersi w solidnej oprawie, czyli sposób na falowanie

Lafirynda w bieliźnie


Tekst i zdjecia: Izabela Koptoń-Ryniec / modnaseniorka.pl

Studio: Atelier Papillon