Przeżyj Olimpiadę 2012 w stylu Levi's®

Koktajl czerwieni, niebieskiego z dodatkiem bieli - to barwy, które tego lata zawojują brytyjskie ulice. Już niebawem olimpijski szał opanuje nie tylko Londyn, ale cały świat. Dokładnie 28 lat temu, właśnie w tych barwach miała swoją premierę kurtka Levi's® Windbreaker, która dziś powraca w wielkim stylu. Reprodukcja z 1984 roku już od sierpnia dostępna będzie w sklepach.

Kurtka Windbreaker pojawiła się na letniej Olimpiadzie w Los Angeles w 1984 roku, gdzie była elementem stroju uczestników igrzysk. Sprawdziła się wtedy doskonale, więc jej współczesne wcielenie niczym nie różni się od pierwowzoru. Jest tak samo prosta i wygodna, w stylu charakterystycznym dla lat osiemdziesiątych, do których tak chętnie dziś wracamy.

 


Wykonana z wodoodpornego materiału, zapinana na zamek i wyposażona w kaptur jest świetną propozycją na olimpijskie kibicowanie w deszczowym Londynie. Jej kolory: niebieski, biały i czerwony, jak nietrudno się domyślić nawiązują do brytyjskich barw, ale tym samym są uosobieniem klimatu vintage z lat 80. Kurtka Windbreaker jest nie tylko niezwykle przydatna i modna, ale też bardzo na czasie - w końcu to w Londynie już za miesiąc rozpocznie się Olimpiada 2012.

O marce Levi's®

Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka dalej rozwija  niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w więcej niż 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl.

Zobacz podobny materiał:

Moda w służbie sierotom - kampania Levi’s® "Go Forth"Tekst i zdjęcia: materiały prasowe