Rajska plaża w cieniu ronda

Plaża. Raj dla wszystkich wielbicielek długich godzin spędzanych na słońcu, pod parasolem i w morzu. To także idealne miejsce na zaprezentowanie wakacyjnych stylizacji z dodatkami. Również letnie kosmetyki dodadzą nam splendoru. A włożyć na dancing pod gwiazdami?

Rajska plaża odkrywa przed nami dwa oblicza. Rozgrzany piasek, tropikalne upały i las parasolek – to za dnia. Dopiero po zachodzie słońca plaża daje nam prawdziwe pole do modowego popisu. Kostiumy z metalicznych, syntetycznych tkanin z powodzeniem mogą zastąpić bieliznę. Sukienki i tuniki sprawdzą się na każdej imprezie pod gwiazdami, a towarzystwo dodatków podczas nocnego szaleństwa jest obowiązkowe!

 Dzięki czarnej i złotej biżuterii każda stylizacja nabierze blasku i widowiskowego charakteru. Wieczorem ogromne torby ustępują miejsca nowoczesnym kopertówkom w soczystych kolorach, a ukryte przez cały dzień włosy wychodzą spod kapelusza ułożone w naturalne fale. Na plaży triumfują również etniczne wzory, plecione bransoletki i naturalne materiały, które w połączeniu z futurystycznymi elementami mogą uczynić Cię najmodniejszą z plażowiczek.

 Wakacje w pełni, pogoda nas rozpieszcza, a moda daje nieskończone możliwości. Warto zaszaleć, uruchomić wyobraźnię i dzięki swoim stylizacjom uczynić zwykłą plażę, plażą niebiańską. 

 

Zobacz podobne materiały:

Skąpa historia... bikini!

Plażowa moda dla seniora

W czym na plażę? Kostiumy kąpielowe dla dojrzałych kształtów


Tekst: Klaudia Lis
Zdjęcia: materiały prasowe