Stylizacje pełne kolorów i smaków lata

Energetyczne, landrynkowe, orzeźwiające kolory królują na wybiegach. Zestawienie mocnych barw w szalone kombinacje to już nie akt odwagi, ale prosty sposób na wiosenno – letnią stylizację w charakterze barwnego stylu glamour. Poczuj się lekka, wyraźna i odważna!

Wskocz w żywe ubrania w kolorach tęczy i zanurz się w orzeźwiających, owocowych barwach. Intensywne, jaskrawe akcenty czynią tę wiosnę jeszcze bardziej radosną i ciepłą. Pamiętaj, że kolor też może być glamour, a jego szalona odsłona podkreśli Twój temperament i doda animuszu. Umiejętne połączenia nasyconych, rzucających się w oczy kolorów tworzą zwariowany, landrynkowy wygląd, idealny na słoneczne dni. Jaskrawe róże, błękity czy oranże uzupełnione klasyczną czernią z powodzeniem sprawdzą się na wybiegu wieczornego wyjścia. Już same dodatki w śmiałych, landrynkowych odcieniach wyzwolą energię i nadadzą stylizacjom letniego charakteru.

 

 

Orzeźwiająco cytrusowo! Zamiast zwężanego fasonu spodni możesz wybrać te o prostym kroju.

 

 

Pasy o różnej szerokości nie pogrubiają! A jeśli nie chcesz decydować się na obcas - nie musisz. Wybierz koturny.

 

Nawet najbardziej „gryzące się” kolory współgrają ze sobą, jeśli odpowiednio je skomponujesz. W tym sezonie przekraczamy granice umiaru i prostoty. Zamiast tego bawimy się modą, miksujemy wzory i kolory. Ocieramy się o kicz, który też może być niezwykłą inspiracją. Bądź jak Marilyn Monroe z barwnych obrazów Andy’ego Warhola, który powtarzał, że „jeśli istnieje coś pięknego, są to ładne kolory”. Warto pamiętać o jego słowach, szczególnie tej wiosny i codziennie prezentować nowy wizerunek, oparty na innej palecie barw.

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe