Szykownych stylizacji dojrzałej elegantki c.d

Masz ważną uroczystość rodzinną, na której chcesz zaprezentować się jak najlepiej? Zostało Ci niewiele czasu na wybranie stroju? Musisz koniecznie przeczytać ten artykuł. Podpowiemy, co w tym sezonie sprawi, że będziesz  wyglądać niezwykle elegancko i jednocześnie bardzo modnie.

Garsonka dla kobiet ceniących klasykę. Możesz wybrać prosty krój wzbogacony ciekawymi dodatkami lub pozwolić porwać się odrobinie wiosennego szaleństwa i zdecydować się na garsonkę wzbogaconą o baskinkę lub falbany. Do tego koniecznie kolorowa, lekka koszula/bluzka. Dzięki temu będziesz świetnie prezentować się nawet kiedy zdejmiesz żakiet.

 


Jeśli nie masz czasu na decyzję jaką koszulę należy dobrać do danej garsonki wybierz gotowy zestaw – sukienkę z żakietem. Będziesz musiała dopasować jedynie dodatki. Z pozoru tak proste zestawienie może dać naprawdę ciekawe efekty, wystarczy odrobina wyobraźni.

 Nie masz ochoty odsłaniać nóg pomimo pięknej wiosennej pogody? Wybierz garnitur lub spodnie i koszulę. W połączeniu ze szpilkami taki strój staje się niezwykle kobiecy i z charakterem.

 

 

Zobacz podobne materiały:

Eleganckie zestawy na każdą okazję

Ślub i wesele. Bohaterki drugiego planu - mamy i teściowe

Koronki w roli głównej

Wiosenna moda w stylu gwiazd

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe