Weekend dla Bardzo Dorosłych w Koperniku

02.01.2012

Starsze osoby nie pochodzą z innej planety, a nauka i ciekawość nie pytają o wiek ! 21 i 22 stycznia z okazji świąt Babci i Dziadka Centrum Nauki Kopernik zaprasza na bezpłatny Weekend dla Bardzo Dorosłych. Modna Seniorka wraz z Organizatorami zachęca do zapoznania się z programem licznych atrakcji przygotowanych specjalnie dla Seniorów.

Program wydarzenia:

- Spacer po wystawach z przewodnikiem
Podczas spaceru w towarzystwie animatorów dowiemy się ile wody zawiera nasz organizm i sprawdzimy, czy muzyka wpływa na poczucie czasu.  Obejrzymy także spektakl w teatrze, gdzie aktorów zastępują roboty. Na koniec - gorąca herbata!

 

sobota, niedziela, godz. 10.00, 12.00 i 16.00. Zbiórka przy kasach.

- "Jak zadbać o siebie zimą?" - wykład
O tym, jak nie dać się zarazkom i przetrwać zimę w dobrej kondycji opowie Hanna Jędrkiewicz. Wykład będzie miał charakter popularno – naukowy i obejmie zagadnienia z pogranicza medycyny oraz zdrowego stylu życia.

 

sobota, niedziela, godz. 14.00-15.30, Centrum Konferencyjne w Koperniku

- Warsztaty Zmysłowo

Pod kierunkiem artystek  z grupy projektowej WZOROWO będzie można własnoręcznie wykonać niezwykłe przedmioty - od rękawic kuchennych po pachnące woreczki do bieliźniarki. 

 

sobota, niedziela, godz. 10.00-14.00, Centrum Konferencyjne w Koperniku

Uwaga! Na warsztaty obowiązują telefoniczne zapisy pod numerem: 512 906 826, w godzinach 10.00-18.00. Początek zapisów - 9 stycznia.

 


Dla seniorów wstęp do Centrum Nauki Kopernik i wszystkie atrakcje są bezpłatne. Oferta ważna dla osób od 65. roku życia na podstawie dowodu tożsamości.

Sąsiadom z warszawskiego Powiśla Centrum Nauki Kopernik oferuje pomoc w wycieczce. Jeśli z powodu stanu zdrowia lub warunków pogodowych znalazłyby się osoby potrzebujące asysty w dotarciu do Kopernika – prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem: 512 906 826, w godzinach 10.00-18.00.Tekst i zdjęcia: materiały prasowe CNK