Włoskie lato słynnego projektanta już w Polsce

Alberto Zago, uznany projektant obuwia z Mediolanu, po raz kolejny zawitał do Polski. Włoski projektant przyjechał do Wrocławia na zaproszenie marki PRIMAMODA, aby opowiedzieć o najnowszych trendach na nadchodzący sezon i zaprezentować wiosenno/letnią kolekcję w 100 procentach Made in Italy!

Buty, które tworzy Alberto Zago wyróżniają się elegancką, smukłą linią oraz włoskim wyczuciem smaku. W modzie będą koturny oraz platformy, ale też wężowe printy czy głęboka czerwień, a to wszystko jak zawsze z lekką nutką ekstrawagancji. Ten sezon będzie równie gorący jak włoskie lato!

 

 

Historia marki sięga 1965 roku, kiedy to odnoszący sukcesy szewc Luigi Zago postanowił stworzyć firmę na cześć swojego syna Alberto, który rozpoczął tam praktykę mając jedynie 18 lat. Jednak praca szybko przerodziła się w pasję i dwa lata później Alberto w całości przejął zarządzanie firmą. Od 1980 wszystkie buty zaczęły być sygnowane nazwiskiem Alberto Zago.

 

 

Na zdjęciu powyżej: Prezes Renata Plesiak wraz z projektantem Alberto Zago podczas wyboru kolekcji wiosenno/letniej do salonów marki Prima Moda.

Słynny projektant odwiedza nasz kraj już po raz czwarty. Swoje inspiracje czerpie z licznych podróży oraz z ulic wielkich miast. W projektach Zago widać przede wszystkim zamiłowanie do kolorów i ciekawych faktur. Obuwie znanego projektanta jest dostępne w salonach na całym świecie. W Polsce wyłącznie w salonach PRIMAMODY.


Tekst i zdjęcia: materiały prasowe