Czarno-biały Nowy Jork w tęczówce Lubomirskiego

13.07.2011

W tym sezonie sesja Simple Creative Products odbyła się w Nowym Jorku, a w ubraniach z jesienno-zimowej kolekcji zaprojektowanych przez Lidię Kalitę, zaprezentowała się top modelka Magdalena Frąckowiak. Oko obiektywu otworzył dla niej światowej sławy fotograf.
 
L.Kalita i A. LubomirskiALEXI LUBOMIRSKI, bo o nim mowa, jest jednym z pięciu najbardziej znanych fotografów na świecie. W swoim portfolio ma zdjęcia dla najbardziej prestiżowych magazynów (Harper's Bazar, Vogue, W, GQ). Fotografował: Cate Blanchett, Catherine Zeta Jones, Demi Moore, Victorię Beckham, Nicole Kidman, Umę Thurman. W tym sezonie zrobił kampanię Max Mary, wcześniej sfotografował Renee Zellweger dla marki Tommy Hilfiger. Zaczynał jako asystent Mario Testino, później pracował dla Katie Grand w kultowym The Face. Urodził się w Anglii, jego ojciec był Polakiem, mama Peruwianką. Jest doceniany nie tylko za swój talent fotograficzny. Niedawno znalazł się wśród 10 najprzystojniejszych mężczyzn Ameryki.

A w studio, sesja odbywała się w znakomitym towarzystwie - ulubionym fryzjerem artysty (Ben Skervin)  i makijażystką (Rosemary Swift). Na klimatycznych zdjęciach możecie zobaczyć efekt prac całej ekipy.

Czujecie klimat? Moda na lata 70 z dużym rondem powraca! Kapelusz na wybiegu zobaczycie również w naszym materiale z Warsaw Fashion Street.

 

2backstagelarge.jpg

 

Natomiast pełne portfolio i biografię Alexiego Lubomirskiego znajdziecie na www.alexilubomirski.com

 

Materiały powiązane:

Warsaw Fashion Street 2011

New Look Design 2011 na warszawskich bulwarach

Torebka na jesień i zimę 2011/2012


Opracowanie: modnaseniorka.pl na podstawie materiałów prasowych i zdjęć FBDPR